Administrátor sieťovej bezpečnosti

Celková mzda (brutto): 1 500 EUR/mesiacod 1 500,-EUR v závislosti od skúseností a seniority kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Zodpovednosť za bezpečnostné mechanizmy sieťového prostredia
  • Návrh, konfigurácia, implementácia a prevádzka bezpečnostných technológií
  • Monitoring , diagnostika a odstraňovanie problémov pri prevádzke sieťových bezpečnostných technológií
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Práca v mladom kolektíve
Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vzdelanie v odbore:
  • IT

    POVINNÉ:
  • Znalosť klasických sieťových technológií na úrovni - prehľadu možností platforiem a princípov sieťových protokolov a architektúr
  • Znalosť v oblasti bezpečnostných hrozieb a spôsobu ochrany proti nim

  • VÝHODOU:
  • Skúsenosti so správou, administráciou a konfiguráciou sieťových bezpečnostných technológií,
  • firewallov, nástrojov a komponentov (Cisco ASA ver.9.x , F5 BIG-IP, McAffe Firewall, IBM DataPower)

  • Ďalšie :
  • Tímový hráč
  • Komunikatívnosť
  • Zodpovednosť

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155