Administrátor aplikácií

Miesto práce: Bratislava
Celková mzda (brutto): Od 2 000 EUR/mesiacFinálne mzdové ohodnotenie bude závisieť od praxe a skúseností vybraného kandidáta, pričom bude v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • analýza aplikačných a systémových logov s cieľom riešenia problémov a ich koncepčné riešenie
  • správa, konfigurácia a optimalizácia vybraných informačných systémov
  • aktívna podpora externých vývojových tímov počas prevádzky (správa a konfigurácia prostredí)
  • podpora procesov riadenia IT služieb (Incident management, Problem management, Release management ) z pohľadu riešiteľa
  • monitoring aplikácií a dohľad nad ich prevádzkou pre kvalitné doručovanie služieb v rámci definovaných SLA
  • spracovávanie a realizácia úloh, poskytovanie technickej second-line podpory pre používateľov
  • nasadzovanie nových verzií programového kódu webových aplikácií do rôznych IT prostredí,
  • testovanie nových verzií informačných systémov pred a po ich nasadení do produkčnej prevádzky,
  • udržiavanie a aktualizácia technickej dokumentácie v rámci zverených systémov

  • skrátený týždenný pracovný čas – 37,5 hodín
  • flexibilný pracovný čas
  • nárok na 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • dodatočné dni voľna nad rámec zákona (rodinné udalosti, dobrovoľnícke aktivity)
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • karta MultiSport
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • priestor na sebarealizáciu, odborný aj kariérny rast

Informácie o výberovom konaní
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Linux OS - Pokročilý
  • Microsoft Windows - Pokročilý
  • Windows PowerShell - Pokročilý
  • Bash Scripting - Pokročilý
  • Microsoft SQL Server - Pokročilý
  • PostgreSQL - Pokročilý
  • Oracle - Pokročilý
  • MySQL - Pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe:
  • 1

  • vysoká miera samostatnosti
  • schopnosť pracovať v tíme
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • flexibilita

  • *znalosti:
  • aplikačné platformy

  • *skúsenosti:
  • podpora informačných systémov na úrovni L2
  • správa aplikácií na rôznych platformách

Kontakt: kariera@nczisk.sk