Odborná asistentka

Informácie o pracovnom mieste:

Miesto práce: Bratislava
Celková mzda (brutto): Od 1 400 EUR/mesiac
Finálne mzdové ohodnotenie bude závisieť od praxe a skúseností vybraného kandidáta, pričom bude v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • komplexná administratívna a organizačná podpora sekcie a riaditeľa sekcie
  • organizovanie pracovných porád a rokovaní riaditeľa sekcie, vrátane prípravy súvisiacich materiálov a vypracovania zápisu z porád
  • kontrola plnenia úloh za jednotlivé útvary sekcie, sumarizácia odborných stanovísk a pripomienkovanie za odbory sekcie
  • práca s registratúrou, Service Desk, MS Teams a inými platnými aplikáciami a IS v rámci sekcie
  • zabezpečovanie telefonickej, e-mailovej alebo listinnej komunikácie s interným a externým prostredím
  • aktualizácia a správa pridelených zložiek a súborov na spoločnom úložisku sekcie
  • zabezpečovanie procesu vybavovania žiadaniek a podkladov na pracovné cesty

Zamestnanecké výhody, benefity:
  • skrátený týždenný pracovný čas – 37,5 hodín
  • flexibilný pracovný čas
  • nárok na 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • dodatočné dni voľna nad rámec zákona (rodinné udalosti, dobrovoľnícke aktivity)
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • karta MultiSport
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • priestor na sebarealizáciu, odborný aj kariérny rast

Informácie o výberovom konaní
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe:
  • 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • iniciatíva
  • lojalita
  • flexibilita
  • zodpovednosť
  • dôraz na detail, precíznosť
  • tímová spolupráca
  • komunikačné zručnosti
  • výborný písomný prejav a vyjadrovacie schopnosti

  • *výhoda:
  • práca s registratúrnym systémom

Kontakt: kariera@nczisk.sk