Biznis analytik

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Biznis analytik vykonáva uvedené činnosti:
  • analýza súčasného stavu procesov až po úroveň jednotlivých aktivít v procese
  • návrh a adaptácia budúcich procesov až na úroveň jednotlivých aktivít
  • vypracovávanie procesných modelov
  • vypracovávanie stanovísk/pripomienok k projektom v rezorte zdravotníctva
  • spolupráca s externými inštitúciami za jemu zverenú oblasť
  • vykonávanie školení/workshopov
  • prevzatie nových procesov do prevádzky a pomoc pri adaptácii interných zamestnancov na nové procesy v rámci organizačnej štruktúry
  • návrh nových funkcionalít informačných systémov
  • pripomienkovanie analýz a návrhov riešení
  • tvorba integračného manuálu k realizovanému riešeniu
  • vykonávanie konzultačnej činnosti pre subjekty v jemu zverenej oblasti
  • vypracovávanie strategických dokumentov
  • identifikovanie legislatívnych zmien a spolupráca na príprave návrhu zmien
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.
Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Office - pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skúsenosti:
  • so samostatne vykonávanou analýzou komplexných tém,
  • s vypracovávaním zadaní, pripomienkovaní analýz, legislatívnym konaním
  • s komunikáciou s dodávateľom ako i konzumentom riešení
  • vykonávaním školení konzumentov riešení
  • s prácou s právnymi predpismi

  • samostatné analytické a logické myslenie
  • schopnosť vnímať súvislosti
  • zodpovednosť, precíznosť, presnosť
  • výborné komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti
  • zodpovednosť za zverenú prácu
  • profesionálne vystupovanie
  • schopnosť pracovať v tíme
  • proaktívny prístup

 Kontaktná osoba: Ing. Andrea Loula, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: andrea.loula@nczisk.sk