Biznis analytik

Celková mzda (brutto): Od 1 800 EUR/mesiacfinálne mzdové ohodnotenie bude závisieť od praxe a skúsenosti vybraného kandidáta, pričom bude v súlade so zákon č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Do rozrastajúceho sa tímu NCZI hľadáme nových kolegov na pozíciu Biznis analytik.

Biznis analytik vykonáva uvedené činnosti:
  • analýza súčasného stavu procesov až po úroveň jednotlivých aktivít v procese
  • zber, kategorizácia a prioritizácia požiadaviek používateľov/biznis vlastníkov
  • definovanie harmonogramu a kritických míľnikov implementácie riešení
  • analýza požiadaviek na IS
  • návrh riešenia /návrh zmien procesov v oblasti biznis analýzy a analýzy SW riešení
  • participácia na príprave akceptačných kritérií
  • FAT/UAT testy SW riešení
  • komunikácia a súčinnosť s používateľmi, biznis vlastníkmi a tretími stranami

Biznis analytik zodpovedá za:
  • analýzu biznis domény a dokumentáciu jej fungovania, procesov a systémov
  • identifikáciu, zber, evidenciu a analýzu požiadaviek, problémov a príležitostí na rozvoj IS
  • analýzu a tvorbu analytických dokumentov k IS
  • spracovanie dokumentácie z pohľadu procesov, metodiky, technických možností a inej dokumentácie k IS
  • schvaľovanie funkčných a technických požiadaviek, potrieb, obsahu, kvalitatívnych a kvantitatívnych prínosov projektu z pohľadu používateľov/biznis vlastníkov
  • flexibilný pracovný čas
  • nárok na 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • možnosť kariérneho rastu
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Outlook - Pokročilý
  • Microsoft Office - Pokročilý
  • UML - Mierne pokročilý
  • Business Process Model and Notation - BPMN - Mierne pokročilý
  • Enterprise Architect - Mierne pokročilý

Vzdelanie v odbore:
  • technické/ekonomické/právnické zameranie

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti:
  • 2 a viac rokov na rovnakej pozícii - výhodou

Počet rokov praxe:
  • 2

  • samostatné analytické a logické myslenie, znalosť analytických postupov a nástrojov (mindmapy, biznis procesy)
  • schopnosť vnímať súvislosti
  • systematickosť, zodpovednosť, precíznosť, presnosť
  • výborné komunikačné, prezentačné, organizačné a koordinačné schopnosti
  • biznisová, doménová a legislatívna znalosť v oblasti zdravotníctva VÝHODOU
  • znalosť zdravotníckych IT systémov (národných, nemocničných, ambulantných) VÝHODOU
  • profesionálne vystupovanie
  • schopnosť pracovať v tíme
  • proaktívny prístup
  • *požadovaná skúsenosť:
  • na analytickej pozícii v oblasti vývoja a zavádzania SW riešení
  • so zberom a analýzou biznis potrieb a požiadaviek
  • s tvorbou katalógov požiadaviek a funkčných špecifikácií
  • s prácou s právnymi predpismi

 Kontaktná osoba: Ing. Andrea Loula, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: andrea.loula@nczisk.sk