Vzťahový manažér pre Košice

Miesto práce: Košice

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Vzťahový manažér vykonáva uvedené činnosti:
  • zabezpečuje dlhodobý a dôveryhodný vzťah medzi Národným centrom zdravotníckych informácií (NCZI) a poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti (PZS)
  • zabezpečuje denné aktivity a spoluprácu s PZS, vendormi, poisťovňami a ďalšími subjektami, ktoré podporujú chod projektu eZdravie
  • na dennej báze rieši a kontroluje vzniknuté problémy s PZS, vendormi, poisťovňami a ďalšími subjektami
  • udržiava vzťahy s manažmentom PZS, regionálnym manažmentom poisťovní, vendormi a ďalšími subjektami
  • zúčastňuje sa na pravidelných stretnutiach so zástupcami veľkých PZS, vykonáva podrobné zápisy z týchto stretnutí a prezenčnú listinu
  • komunikuje s odbormi NCZI
  • podporuje projekty eZdravie, COVID, eKaranténa, eAlert a pod.

  • flexibilný pracovný čas
  • nárok na 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • možnosť kariérneho rastu
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Outlook - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Word - Pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz:
  • B

Počet rokov praxe:
  • 2

  • výborné prezentačné schopnosti (vedieť prezentovať produkt a služby pred veľkým plénom lekárov)
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti (vedieť kvalitne odpovedať a argumentovať)
  • ochota cestovať po SR (aktívny vodič)
  • schopnosť rýchlo sa učiť
  • profesionálne vystupovanie
  • flexibilita a zodpovednosť
  • dobrá orientácia v IT a komunikačných technológiách - výhodou
  • * skúsenosti:
  • v osobnej starostlivosti o klienta
  • v oblasti zdravotníctva - výhodou
  • absolvovanie certifikovaných školení (soft skills) - výhodou
  • znalosť NIS - výhodou

 Kontaktná osoba: Ing. Andrea Loula, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: andrea.loula@nczisk.sk