Špecialista personalizácie ePZP pre Zvolen

Miesto práce: Zvolen

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Do rozrastajúceho sa tímu NCZI vo Zvolene hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Špecialista personalizácie ePZP

Špecialista personalizácie ePZP vykonáva uvedené činnosti:
  • prijíma a spracováva požiadavky o vydanie ePZP a čítačiek,
  • eviduje došlú poštu a dokumentáciu,
  • kontroluje údaje v interných systémoch,
  • personalizuje a tlačí ePZP a pripravuje zásielky na poštu,
  • rieši Service requesty súvisiace s činnosťou odboru,
  • osobne, telefonicky a mailom komunikuje so zákazníkmi

  • flexibilný pracovný čas
  • nárok na 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • možnosť kariérneho rastu
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz:
  • B

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti:
  • prax v oblasti personalizácie kariet - výhodou

Počet rokov praxe:
  • 1

  • zodpovednosť, precíznosť, presnosť
  • samostatnosť, komunikatívnosť
  • tímový hráč
  • flexibilita
  • proaktívny prístup k riešeniu pracovných úloh
  • schopnosť rýchlo sa učiť
  • * skúsenosti:
  • s IT a komunikačnými technológiami - výhodou
  • s prácou v registratúre

 Kontaktná osoba: Ing. Andrea Loula, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: andrea.loula@nczisk.sk