Špecialista bezpečnostného monitoringu

Celková mzda (brutto): 1 500 EUR/mesiacod 1 500,- EUR/mesiac v závislosti od seniority a skúsenosti vybraného kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • analýza incidentov podľa vopred stanovených analytických scenárov
  • aplikácia nástrojov bezpečnostného a prevádzkového monitoringu SIEM
  • sledovanie workflow riešení, overenie funkčnosti zavedených opatrení
  • koordinácia odovzdávania kritických informácií medzi riešiteľské tímy
  • uzatváranie riešených úloh v aplikácií Service Desk
  • sledovanie zmluvne dohodnutej kvality poskytovaných služieb a ich dostupnosti
  • identifikácia výpadkov prevádzkových systémov v prostredí
  • dopĺňanie a údržba znalostnej databázy
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Práca v mladom kolektíve
  • Priestor pre sebarealizáciu a kariérny rast
  • Home Office
Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • Internet - pokročilý
  • Linux OS - pokročilý
  • Networking - základy

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vzdelanie v odbore:
  • informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa:
  • Áno

  • prax v oblasti dohľadového centra je veľkou výhodou
  • prehľad v oblasti kybernetickej bezpečnosti je výhodou
  • prehľad v oblasti SIEM - výhodou
  • záujem o informačné technológie
  • technická znalosť AJ
  • schopnosť jasne a stručne formulovať požiadavky
  • výborné komunikačné zručnosti
  • analytické zručnosti
  • proaktívny prístup k riešeniu úloh a zadaní
  • zodpovednosť, spoľahlivosť

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155