Senior developer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Rozvoj a optimalizácia existujúcich webových aplikácií
  • Návrh a vývoj nových webových aplikácií (potenciálne aj pre iné segmenty trhu)
  • Vyhľadávanie a implementácia nových technologických riešení a postupov-Vykonávanie code review
  • Proaktívne riešenie problémov, analýza príčin a navrhovanie preventívnych opatrení
  • Navrhovanie interných vylepšení, ktoré pomôžu tímu dodávať kvalitné riešenia.
  • Dohľad nad dodržiavaním základných agilných princípov spolupráce,
  • Prispôsobovanie projektových plánov, harmonogramov a priradení zdrojov podľa potreby v rámci projektov, aby reagovali na vznikajúce požiadavky a riziká
  • Interná a externá komunikácia, zvyšovanie transparentnosti a šírenia informácií
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Možnosť kariérneho rastu
Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Python - pokročilý
  • Oracle PL/SQL - pokročilý
  • JavaScript - pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe:
  • 3

  • Vytrvalosť v hľadaní riešení
  • Znalosť dátovej analýzy
  • Výhodou je skúsenosť s Python knižnicami pre prácu s dátami (numpy, pandas, tensorflow, ...)
  • Zodpovednosť a dodržiavanie termínov, dohôd
  • Logické myslenie
  • Motivácia sledovať a používať nové IT technológie
  • Zodpovednosť, precíznosť a presnosť
  • Výborné komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti
  • Zodpovednosť za zverenú prácu
  • Profesionálne vystupovanie
  • Schopnosť pracovať v tíme

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155