Scrum Master

Celková mzda (brutto): Od 1 500 EUR/mesiac odmeňovanie je stanovené v zmysle zákona o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Scrum Master vykonáva uvedené činnosti a zodpovedá za:
  • koordináciu Scrum tímu, leader ktorý posilní náš tím a bude zodpovedný za jeho technické a administratívne vedenie
  • proaktívne riešenie problémov, analýza príčin a navrhovanie preventívnych opatrení
  • navrhovanie interných vylepšení, ktoré pomôžu tímu dodávať kvalitné riešenia
  • dohľad nad dodržiavaním základných agilných princípov spolupráce a na vytváraní otvoreného a podnetného prostredia,
  • viesť členov tímu k osobnému rozvoju
  • prispôsobovanie projektových plánov, harmonogramov a priradení zdrojov podľa potreby v rámci projektov, aby reagovali na vznikajúce požiadavky a riziká
  • interná a externá komunikácia, zvyšovanie transparentnosti a šírenia informácií
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Práca v mladom kolektíve na zaujímavom projekte

Informácie o výberovom konaní
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.
Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Office - Pokročilý
  • Microsoft Project - Pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti:
  • minimálne 2 roky skúseností v leaderskej pozícii a skúsenosť s prácou v agilnom prostredí, prax s IT

  • minimálne 2 roky skúseností v leaderskej pozícii & skúsenosť s prácou v agilnom prostredí PODMIENKOU
  • IT skúsenosti
  • zodpovednosť, precíznosť a presnosť
  • znalosť SW development life cycle
  • výborné komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti
  • schopnosť viesť a motivovať, vychádzať s kolegami a dodávať tímu pozitívnu energiu

 Kontaktná osoba: Ing. Andrea Loula, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: andrea.loula@nczisk.sk