Riaditeľ sekcie prevádzky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Sekcia prevádzky zabezpečuje a zodpovedá najmä za:
  • správu, prevádzku a rozvoj technickej infraštruktúry NCZI,
  • spoluprácu pri analýze, dizajne a implementácii programov a projektov v kompetencii NCZI,
  • prevádzku IS NZIS po technickej stránke a plnenie úloh pri zabezpečení prevádzky NZIS,
  • implementáciu procedúr, zabezpečenie procesov a nástrojov pre zaistenie informačnej bezpečnosti pre NCZI a NZIS,
  • podporu pri posudzovaní zhody a bezpečnosti informačných systémov pripájaných do NZIS,
  • zabezpečenie procesov vytvárajúcich nutné podmienky pre správne fungovanie dodávky IT služieb v rámci organizácie prostredníctvom správy incidentov, problémov, riadenia zmien, konfigurácie a ich vydania do produkčného prostredia,
  • vykonanie monitoringu, kontroly parametrov a vyhodnotenia dodržiavania splnených kritérií po pripojení IS PZS k NZIS, vyhodnotenie a riadenie správnosti aplikácie postupov pri integrácií IS PZS do NZIS,
  • spracovanie požiadaviek na IT služby medzi NCZI a odberateľmi IT služieb,
  • riadny chod Certifikačnej autority, vydávanie a správa certifikátov, vypracovanie a podpora zverejňovania dokumentov podľa zákonov SR, distribúciu identifikačných predmetov a certifikátov, čítačiek kariet a dokumentov (žiadosti, zmluvy, protokol) žiadateľom a užívateľom.
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Práca v mladom kolektíve
  • Priestor pre sebarealizáciu a kariérny rast
  • Home Office
Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti:
  • ITIL, ITSM, PRINCE2, ISO 27001 - pokročilý

Vzdelanie v odbore:
  • elektrotechnika, informatika, všeobecné technické zameranie

  • Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti:
  • riadiaca prax min. 3 roky a odborná prax min. 5 rokov v oblasti prevádzky centrálnych IS

Počet rokov praxe:
  • 5

  • osobná integrita, bezúhonnosť, organizačné a riadiace schopnosti, dôveryhodnosť, rozvinuté interpersonálne zručnosti
  • skúsenosť s prevádzkovaním centrálnych IT systémov v oblasti zdravotníctva
  • orientácia v oblasti legislatívy IKT vo verejnej správe

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155