Operátor Call centra

Celková mzda (brutto): 800 EUR/mesiac
K mzde prináležia zákonné príplatky za prípadnú prácu nadčas, cez víkend a podobne.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Operátor Call centra zodpovedá za:
  • prijímanie telefonických hovorov vedených na NCZI
  • poskytovanie poradenstva a servisu k službám a produktom súvisiacich s činnosťou NCZI
  • zapisovanie a evidencia hovorov
  • prácu v interných IS
  • komunikáciu a poskytovanie podpory pre ostatné útvary NCZI
  • podporu projektov eZdravie, Moje eZdravie a pod.
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Stravné lístky v hodnote 5 EUR

Informácie o výberovom konaní
  • Na call centre sa pracuje v 2-zmennej prevádzke v čase od 7:00 do 15:00 hod., od 12:00 do 20:00 hod. od pondelka do nedele (zmeny sú vopred plánované)
    Prosíme, zvážte túto skutočnosť pred tým, než nám zašlete svoj životopis.
    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vzhľadom k veľkému počtu uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom online/osobného interview len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.
Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti:
  • Strojopis - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý
  • Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe:
  • 1

  • zápis, evidencia a vybavenie požiadaviek/tiketov
  • skúsenosti z oblasti zdravotníctva výhodou
  • výborné komunikačné zručnosti
  • odolnosť voči stresu
  • zodpovednosť, samostatnosť
  • klientska orientácia
  • profesionálny prístup k práci
  • príjemný prejav v telefóne
  • *požadovaná skúsenosť:
  • s prácou na Call centre alebo v oblasti klientskej podpory
  • s technickou podporou VÝHODOU
  • s inštaláciou HW a SW online alebo onsite-VÝHODOU

 Kontaktná osoba: Ing. Andrea Loula, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: andrea.loula@nczisk.sk