Odborný referent pre Národný onkologický register (špecialista štatistik)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Vyťažovanie údajov zo zdravotnej dokumentácie
  • Evidencia a spracovávanie hlásení o onkologických pacientoch do NOR SR
  • Práca v informačnom systéme
  • Komunikácia so spravodajskými jednotkami
  • Archivácia a triedenie dokumentácie, kompletizácia
  • Kontrola naplnenosti údajov v NOR SR
  • Riešenie a odstraňovanie nezrovnalostí
  • Príprava rôznych výstupov a spracovávanie požiadaviek na výstupy
  • Plnenie rôznych úloh súvisiacich s NOR SR
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Stravné lístky
Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe:
  • 3

  • Veľkou výhodou: zdravotná sestra so skúsenosťou v onkológii
  • Práca v onkológii
  • Odborné zvládnutie komunikatívnych zručností týkajúcich sa najmä lekárskej klinickej terminológie
  • Stredný stupeň základov anatómie, fyziológie a patológie človeka
  • Práca s materiálom autentického nemocničného prostredia ako: prepúšťacia správa, ambulantná správa, histopatologické správy a iné., vrátane ich evidencie, triedenia, vedenia a archivácie s rešpektovaním medzinárodne akceptovaných klasifikačných systémov MKCH-10, medzinárodnej klasifikácie chorôb pre onkológiu – MKCH-O a TNM klasifikácie
  • Práca s dátami
  • Rozhodovanie sa na základe informácií a poznámok uvedených v zdravotnej dokumentácii

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155