Indexátor

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Do NCZI - Slovenskej lekárskej knižnice hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Indexátor.

Indexátor je zodpovedný za:
  • tvorbu databázy BMS a predmetnú analýzu dokumentov
  • indexáciu všetkých typov dokumentov deskriptormi tezaura MesH v KIS (knižnično-informačný systém ARL)
  • tvorbu databázy predmetových hesiel a jej využívanie pri indexácii dokumentov
  • preklad stanovených položiek pri spracovaní dokumentov
  • spoluprácu pri navrhovaní interných metodík súvisiacich s pracovnou náplňou
  • publikovanie príspevkov z oblasti indexácie v odborných periodikách a na web sídle knižnice.

  • flexibilný pracovný čas
  • nárok na 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • možnosť kariérneho rastu
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vzdelanie v odbore:
  • medicínskeho/farmaceutického zamerania/biológia

Počet rokov praxe:
  • 3

  • precíznosť,
  • vysoká miera samostatnosti,
  • zodpovednosť,
  • iniciatíva,
  • dôraz na detail,
  • tímová spolupráca
  • skúsenosti s prácou s knižničným informačným systémom ARL

 Kontaktná osoba: Ing. Andrea Loula, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: andrea.loula@nczisk.sk