IT projektový manažér

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Do NCZI hľadáme nových kolegov/kolegyne na pozíciu IT projektový manažér.

IT projektový manažér je zodpovedný za:
  • plánovanie, prípravu, riadenie a koordinovanie IT projektov v zmysle štandardov projektového riadenia,
  • realizáciu IT projektov v súlade s legislatívou a štandardami v oblasti eGovernmentu a ISVS,
  • dodržiavanie schváleného harmonogramu a rozpočtu IT projektov,
  • plánovanie a riadenie kapacít IT projektov, controlling, monitoring a reporting nad IT projektami,
  • definovanie prístupu k IT projektom,
  • definovanie kľúčových pozícií IT projektov, kompetencií jednotlivých pozícií na IT projektoch,
  • vypracovanie reportov o stave IT projektu,
  • komunikácia s orgánmi štátnej/verejnej správy vykonávajúcimi kompetencie v oblasti informatizácie a eGovernmentu,
  • zabezpečenie komunikácie medzi NCZI a dodávateľmi v rámci prípravy a realizácie IT projektov,
  • prezentovanie výsledkov IT projektov

  • flexibilný pracovný čas
  • nárok na 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • možnosť kariérneho rastu
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Office - Pokročilý
  • Microsoft Project - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý
  • PRINCE2 Foundation - Pokročilý
  • ITIL framework - Pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vzdelanie v odbore:
  • IT, technické a ekonomické vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti:
  • prax v projektovom riadení min. 2 roky, prax v riadení IT projektov v štátnej/verejnej správe VÝHODOU

  • proaktívny prístup a tímovosť,
  • veľmi vysoká miera samostatnosti a schopnosť prinášať rozhodnutia,
  • organizačné a plánovacie schopnosti,
  • výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti,
  • schopnosť viesť a motivovať tím,
  • schopnosť riešiť problémy,
  • odolnosť voči stresovým situáciám,
  • certifikácia PRINCE2 Foundation
  • skúsenosti s riadením projektov vývoja IT riešení/webových aplikácií,
  • skúsenosti s riadením tímu,
  • skúsenosti s prípravou projektových plánov, projektový controlling a reporting,
  • skúsenosti s riadením projektov agilnými metódami VÝHODOU,
  • skúsenosti znalosti nástrojov projektového riadenia a metodológie projektového riadenia a ich využívanie v praxi,
  • skúsenosti znalosť legislatívy v oblasti eGovernmentu a ISVS

 Kontaktná osoba: Ing. Andrea Loula, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: andrea.loula@nczisk.sk