IT analytik

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

IT analytik vykonáva uvedené činnosti:
  • vypracovávanie analytických výstupov (procesný model, dátový model, UC)
  • vypracovávanie integračných manuálov
  • vypracovávanie testovacích scenárov
  • riešenie incidentov
  • spolupráca s biznis analytikom
  • komunikácia s externými subjektmi
  • konzultačnú činnosť pre externé subjekty
  • spolupráca pri vypracovávaní strategických dokumentov
  • návrh nových funkcionalít informačných systémov
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní
  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať ohľadom online/osobného interview budeme len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za porozumenie.
Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Office - pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe:
  • 5 rokov praxe s IT riešeniami v oblasti zdravotníctva

Skúsenosti:
  • so samostatným vypracovávaním analytických podkladov (UC, procesy, dátové modely) komplexných tém,
  • s vypracovávaním zadaní, pripomienkovaní analýz,
  • s komunikáciou s dodávateľom ako i konzumentom riešení
  • s vykonávaním školení konzumentov riešení
  • s vypracovávaním integračných manuálov, pracovných postupov, testovacích scenárov

  • samostatné analytické a logické myslenie
  • schopnosť vnímať súvislosti
  • zodpovednosť, precíznosť, presnosť
  • výborné komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti
  • zodpovednosť za zverenú prácu
  • profesionálne vystupovanie
  • schopnosť pracovať v tíme
  • proaktívny prístup
  • UML a EA - PODMIENKOU

 Kontaktná osoba: Ing. Andrea Loula, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: andrea.loula@nczisk.sk