Asistent projektového manažéra

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Zabezpečovanie administratívnej podpory pre PM a členov projektového tímu v oblastiach:
  • administratíva a archivácia projektovej dokumentácie, príprava podkladov na realizáciu projektu, tvorba reportov,
  • organizačné zabezpečenie pracovných stretnutí, komunikácia v rámci pracovného tímu,
  • poskytovanie súčinnosti pri finančnej kontrole plnenia úloh projektu,
  • príprava podkladov k vyhodnoteniu plnenia harmonogramu projektu,
  • podpora pri príprave a organizácii školení,
  • ostatné aktivity podľa aktuálnych požiadaviek projektového tímu a nadriadeného.
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Práca v mladom kolektíve
  • Priestor pre sebarealizáciu a kariérny rast
  • Home Office
Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Office - pokročilý

Vzdelanie v odbore:
  • Ekonomika, verejná správa, manažment

  • Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti:
  • v oblasti prípravy alebo realizácie projektového financovania

Počet rokov praxe:
  • 1

  • organizačné schopnosti, komunikácia (interná, externá), zodpovednosť,
  • samostatnosť, precíznosť, pozitívny a proaktívny prístup k práci,
  • čítať odborný text s porozumením
  • orientácia v interných postupoch, metodikách, práca v interných systémoch (registratúra) organizácie

 Kontaktná osoba: Ing. Andrea Loula, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: andrea.loula@nczisk.sk