Vývojár mobilných aplikácií pre iOS a Android

Miesto práce: Práca z domu
Celková mzda (brutto): 2 000 EUR/mesiacod 2000,- EUR mesačne, horná hranica mzdy sa bude odvíjať od seniority kandidáta
Termín nástupu: dohodou, resp. čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Do nášho tímu hľadáme juniorskú aj seniorskú posilu s miestom výkonu práce v Bratislave, prípadne formou Home Office z iných regiónov Slovenska. Vašou úlohou bude:
  • vyvíjať mobilné aplikácie pre Android a pre iOS
  • podieľať sa na písaní code review a automatických testov aj počas priebežnej integrácie
  • navrhovať architektúru, konzultovať svoje návrhy s pracovným tímom
  • participovať na tvorbe užívateľského rozhrania a analýzach
  • svojimi návrhmi ovplyvňovať výber technológií aj návrh nových funkcionalít aplikácií
  • práca na projekte s celoslovenským pôsobením
  • práca v agilnom prostredí
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • stravné lístky v hodnote 5 EUR s príspevkom zo sociálneho fondu
  • Home office
Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • študent vysokej školy
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore:
  • informačné technológie

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe:
  • 2 - informačné technológie, vývoj software-ov

  • 2-ročná prax v IT prostredí
  • dobrá znalosť Android (Java/Kotlin) i iOS (Swift)
  • znalosť API a práce s Git
  • výhodou znalosť technológií PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript, Docker
  • minimálne 2 ročná skúsenosť s vývojom mobilných aplikácii
  • výhodou skúsenosť s písaním automatických testov
  • skúsenosti s vytváraním konceptov
  • znalosti Workflow Tools vítané
  • znalosti techník agilného vývoja softvéru vítané
  • komunikatívnosť, tímovosť
  • schopnosť riešiť problémy
  • schopnosť racionálne a promtne riešiť problémy
  • zodpovednosť
  • schopnosť zorganizovať si prácu na základe priorít, delegovať, prerozdeľovať

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155