Špecialista štatistik pre mimoriadne zbery

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Príprava podkladov pre tvorbu štatistických pohľadov a formulárov
  • Spolupráca pri tvorbe metadát štatistických zberov a kontrol vstupných údajov
  • Import a overovanie vstupných údajov
  • Spracovanie pridelených zisťovaní, sledovanie termínov zberu a spracovania
  • Komunikácia so spravodajskými jednotkami a ich metodická podpora
  • Komunikácia a spolupráca s organizačným útvarmi MZ SR pri navrhovaní a tvorbe formulárov štatistických zisťovaní
  • Spolupráca pri tvorbe nových postupov a noriem monitorovania zdravotnej starostlivosti a zdravotníckych služieb
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Práca v mladom kolektíve
Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
  • ekonomické

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Access - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - pokročilý C1

Pozícia je vhodná pre absolventa:
  • Áno

  • práca s dátami, analytické myslenie
  • zodpovednosť, precíznosť, presnosť, samostatnosť, komunikatívnosť a analytické myslenie

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155