Špecialita reportingu pre oddelenie publikačnej činnosti

Celková mzda (brutto): Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny podľa zákona 553/2003 Z.z.
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Spracovanie medzinárodných požiadaviek z oblasti zdravotníckej štatistiky a ich poskytovanie v úzkej spolupráci s koordinátorom medzinárodnej spolupráce OMV
  • Analýza zadania medzinárodných požiadaviek a s nimi súvisiacich metodických usmernení, zadávanie požiadaviek na výber údajov, vyplňovanie údajov v medzinárodných dotazníkoch, metodická interpretácia údajov v anglickom jazyku
  • Tvorba publikačných výstupov NCZI, ktoré dokumentujú vývoj zdravotníckych ukazovateľov v SR a ich porovnanie so zahraničím
  • Popisná štatistika výsledkov štatistických zisťovaní (navrhovanie a zostavovanie tabuľkových prehľadov, grafov a popisných charakteristík)
  • Príležitostné preklady publikačných výstupov zdravotníckej štatistiky do anglického jazyka
  • Vzájomná spolupráca s internými útvarmi naprieč NCZI a v rámci ÚSZD pri zabezpečovaní plnenia úloh
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Práca v mladom kolektíve
  • Stravné lístky
Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe:
  • 2

  • Predchádzajúca skúsenosť spracovania analýz štatistických údajov
  • Znalosť základov matematickej štatistiky
  • Samostatné analytické myslenie, logické myslenie, Schopnosť vnímať súvislosti,
  • Zodpovednosť, precíznosť, presnosť,
  • Komunikatívnosť
  • Schopnosť pracovať v tíme

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155, 02/57 269 715