Špecialista reportingu

Ponúkaný plat: Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny podľa zákona 553/2003 Z.z.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Príprava zadaní pre tvorbu a prípravu štandardných resp. neštandardných výstupných pohľadov zo štatistických údajov.
  • Kontrola spracovaných údajov a vypočítaných výstupných zostáv.
  • Príprava údajov na archiváciu, archivácia spracovaných výstupov.
  • Analytické a následne realizačné práce pri tvorbe prierezových výstupných pohľadov, vrátane prípadných aktivít na projektoch.
  • Návrh a tvorba výstupných zostáv z pripravených OLAP kociek.
  • Tvorba a správa meta informačného systému zberov štatistických zisťovaní a napĺňanie meta informačného systému výstupných pohľadov vo vymedzenej oblasti, overovanie/testovanie funkcionalít IS a spolupráca pri navrhovaní a zavádzaní nových funkcionalít IS.
Požiadavky na zamestnanca:

  • Vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Access - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • PL/SQL - základy
  • Visual Basic – základy

Počet rokov praxe:
  • 2

  • Skúsenosti s analýzou a manažmentom veľkého objemu dát – PODMIENKOU.
  • Práca s metadátovo riadenými informačnými systémami.
  • Práca v oblasti spracovania, analýzy štatistických údajov a tvorby výstupných pohľadov prostredníctvom analytických nástrojov
  • Analytické myslenie, zodpovednosť, precíznosť, presnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, schopnosť pracovať v tíme.
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky viac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Stravné lístky

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155, 02/57 269 715