Špecialista personalizácie ePZP

Miesto práce: Bratislava, Zvolen, Košice

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Prijímanie a spracovanie žiadosti o elektronický preukaz zdravotníckeho pracovníka (ePZP)
  • Kontrola správnosti podania a evidencia dokumentácie v interných systémoch
  • Archivácia dokumentácie
  • Výroba a distribúcia ePZP
  • Evidencia, spracovanie a kontrola požiadaviek o čítačky. Príprava čítačiek na distribúciu
  • Práca s registratúrnym systémom, CRM a ďalšími internými systémami
  • Riešenie nefunkčnosti, reklamácií a strát ePZP a čítačiek.
  • Analýza a riešenie požiadaviek v Service Desku
  • Telefonické kontaktovanie zdravotníckeho pracovníka, poskytovateľa zdravotnej starostlivosti, komory a pod.
  • Riešenie technických problémov (HW a SW) s pripojením sa do eZdravie u zdravotníckych pracovníkov a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Práca v mladom kolektíve
Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
  • ukončené vzdelanie technického zamerania

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Office - pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz:
  • B

  • Prax na pozícii L2 - riešenie HW a SW problémov
  • Skladové hospodárstvo
  • Prehľad a skúsenosti s IT a komunikačnými technológiami Skúsenosti na pozícií technickej podpory
  • Práca s CRM
  • Práca v registratúrnom systéme
  • Tímový hráč
  • Ochota učiť sa, zodpovednosť, samostatnosť, presnosť

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155