Referent pre publikačnú činnosť Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce: Bratislava
Celková mzda (brutto): podľa zákona 553/2003 Z.z.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Navrhovanie a tvorba publikačných výstupov NCZI, ktoré dokumentujú vývoj zdravotníckych ukazovateľov v SR, resp. porovnanie so zahraničím
  • Tvorba textových komentárov, interpretácia výsledkov štatistických zisťovaní v súlade s metodikou zisťovania
  • Popisná štatistika výsledkov štatistických zisťovaní (navrhovanie a zostavovanie tabuľkových prehľadov, grafov a popisných charakteristík)
  • Kontrola a úprava jazykovej, štylistickej, terminologickej správnosti textov
  • Štatistická analýza údajov (využívanie analytických nástrojov MS Excel)
  • Spolupráca pri vyplňovaní medzinárodných dotazníkov a pri zabezpečovaní požiadaviek medzinárodných organizácií z oblasti zdravotníckej štatistiky
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky viac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Stravné lístky
Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
  • ekonomika, hospodárska informatika

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe:
  • 2

  • Znalosť základov matematickej štatistiky
  • Práca v oblasti spracovania analýzy štatistických údajov a tvorby výstupných pohľadov prostredníctvom analytických nástrojov- VÝHODOU
  • Samostatné analytické myslenie
  • Logické myslenie
  • Schopnosť vnímať súvislosti
  • Zodpovednosť, precíznosť, presnosť
  • Komunikatívnosť
  • Schopnosť pracovať v tíme

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155, 02/57 269 715