Mzdová účtovníčka/mzdový účtovník, personalista/tka

Celková mzda (brutto): Od 1 200 EUR/mesiac/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Spracovanie a vedenie komplexnej personálno-mzdovej agendy
  • Spracovávanie ELDP, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov
  • Spracovanie miezd a príprava podkladov k výplatám miezd
  • Komunikácia s inštitúciami - sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne a daňový úrad (výkazy, hlásenia, prihlášky, odhlášky, ročné zúčtovania atď.)
  • Administratívne činnosti mzdového oddelenia (zápočtové listy, PN, exekúcie, potvrdenia o príjme zamestnancov, evidencia a vystavovanie vstupných a výstupných dokladov...)
  • Sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia pre potreby spoločnosti
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky viac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Práca v mladom kolektíve
Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore:
  • ekonomické

Počet rokov praxe:
  • 5

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý

  • skúsenosti s Asseco SPIN- VÝHODOU
  • výborná znalosť pracovno - mzdovo - personálnej problematiky
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • samostatnosť
  • precíznosť a zmysel pre detail
  • tímový hráč
  • proaktivita, angažovanosť

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155