Linux administrátor

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Bežná agenda správy a patchovania existujúcich linux systémov,
  • Spolupráca pri nasadzovaní nových projektov zahŕňajúci linux platformu,
  • Podieľanie sa na návrhu samotných riešení,
  • Príp. ďalšia agenda na oddelení po dohode s nadriadenými
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Možnosť kariérneho rastu
Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti:
  • Linux - pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe:
  • 3

  • Správa SysV aj SystemD based linuxov,
  • Rôzne distribúcie RHEL, CentOS, Debian,
  • Skúsenosti s konfiguráciou webserverov (Apache, Nginx), proxy a firewallu (iptables, firewalld) na linuxe,
  • Skúsenosti s nasadením MySQL/MariaDB/PostgreSQL
  • Pokročilá správa linux systémov na administrátorskej úrovni
  • Komunikatívnosť,
  • Samostatnosť
  • Dôslednosť
  • Tímovosť

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155