Cloud Backend .NET Developer

Celková mzda (brutto): 1 800 - 3 000 EUR/mesiac
Termín nástupu: ASAP
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) hľadá Cloud Backend .NET Developera na vývoj nových aplikácií pomáhajúcich občanom SR. Hľadáme nadšencov, ktorí sa chcú podieľať na zlepšení fungovania a modernizácií štátu.

Požiadavky na uchádzača:
  • Praktická skúsenosť so SOLID, DRY, KISS a YAGNI
  • Znalosti asynchrónneho programovania v C#
  • Praktická skúsenosť s vývojom .Net Core web API
  • Znalosti REST a HTTP
  • Praktická skúsenosť s Azure cloud prostredím (provisioning, deployment a monitoring služieb)
  • Znalosti cloud patternov a škálovania služieb
  • Znalosť sw lifecycle (schopnosť samostantne vyvinúť, nasadiť, udržiavať a monitorovať aplikáciu v cloud prostredí)

Výhodou:
  • DDD, CQRS
  • CI/CD (azure devops, github actions, jenkins)
  • Znalosti terraform, ARM templates, powershell
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky viac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Stravné lístky
  • Home office
Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vzdelanie v odbore:
  • IT

Počet rokov praxe:
  • 5

Pozícia je vhodná pre absolventa:
  • Áno

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155