Asistent/ka projektového manažéra

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Asistent samostatne vykonáva čiastkové alebo ucelené odborné i pomocné administratívne práce súvisiace s realizáciou projektu podľa pokynov projektového manažéra.

Príklady vykonávaných činností:
  • zabezpečovanie agendy podľa potrieb projektu;
  • organizácia a vedenie záznamov porád projektového tímu;
  • práce súvisiace s administráciou projektu (korešpondencia, kopírovanie materiálov, vedenie projektových spisov apod.).
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Práca v mladom kolektíve
Požiadavky na zamestnanca:

  • stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti:
  • Microsoft Office - pokročilý

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - pokročilý C1

  • Hospodárska korešpondencia
  • Skúsenosti v oblasti administrácie
  • Znalosť informačných a komunikačných technológií Komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti
  • Zodpovednosť za zverenú prácu, profesionálne vystupovanie, precíznosť, pozitívny a proaktívny prístup k práci, tímový hráč, Schopnosť hľadať riešenia problémov

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155