Administrátor IS v cloude - junior

Celková mzda (brutto): Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny podľa zákona 553/2003 Z.z.
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
  • Konfigurovať a spravovať servery v cloude v rámci projektov
  • Konfigurovať a spravovať sieťové pravidlá v cloude v rámci projektov
  • Zriaďovať a spravovať prístupy a oprávnenia pre užívateľov v cloude v rámci projektov
  • Monitoring a analýza prostredia projektov
  • Analýza , dizajn a deployment projektov IS do cloudu
  • Riadi sa pokynmi Administrátora IS v cloude-seniora
  • Flexibilný pracovný čas
  • O 5 dní dovolenky naviac
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Práca v mladom kolektíve na zaujímavom projekte
Požiadavky na zamestnanca:

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:
  • IT

Jazykové znalosti:
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe:
  • 1

  • Prehľad o cloud technológiách
  • Správa Linux/Windows OS
  • Správa siete na úrovni L2
  • Praktické skúsenosti s S2S VPN
  • Proaktívny prístup a tímovosť

 Kontaktná osoba: Veronika Ferenčáková, Odbor riadenia ľudských zdrojov
 E-mail: veronika.ferencakova@nczisk.sk
 Tel. číslo: 0905 888 155, 02/57 269 715